Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

2017

2020-07-10 09:48:50   Janusz Gawroński

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Miastku informuje, iż Finał Regionalny XLVIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci Wiejskich „Ptaki i ptaszki polne” odbędzie się dniach 5-7 czerwca 2017 r. o godz. 10.oo – wyszczególnienie w regulaminie, w świetlicy MGOK przy ulicy Bolesława Chrobrego 6b.
Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy składać do dnia 30.05.2017 r. na adres:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kazimierza Wielkiego 3, 77-200 Miastko, tel./fax (59) 857 29 09
www.mgok.miastko.pl, e-mail: mgokmiastko@gmail.com

Finał Regionalny 48. Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne".

Uczestnicy

Kat. I
Jan Boryłko - SP Przechlewo
Oliwia Depka Prądzyńska - SP Borowy Młyn
Hanna Dorawa - SP Przechlewo
Barbara Dykier - SP Przechlewo
Maja Galęba - ZS Studzienice
Marcin Jażdżewski - SP Nakla
Maja Kobiella - ZS Studzienice
Julia Komenda - SP Nakla
Alicja Kreft - ZS Parchowo
Stanisław Kuras - SP nr 2 Miastko
Martyna Literska - SP Lipnica
Marta Łuczak - ZS Kępice
Karolina Olszewska - SP Świerzno
Maja Pliskowska - SP nr 2 Miastko
Konrad Szewczyk - ZS Kępice
Patrycja Szlagowska - ZS Studzienice

Kat. II
Michalina Błaszkowska - SP Parchowo
Jagoda Bejnerowicz - SP Parchowo
Patrycja Brodziak - SP Przechlewo
Zuzanna Czapla - ZS Kępice
Oliwia Ćwiklińska - SP nr 2 Miastko
Paulina Druszcz - ZS Ugoszcz
Magdalena Dworakowska - ZS Kępice
Maja Kuczkowska - ZS Studzienice
Małgorzata Małek - SP Parchowo
Maciej Milewski - SP Sąpolno
Jowita Mrozek Gliszczyńska - ZS Studzienice
Zuzanna Napieraj - SP nr 2 Miastko
Wiktoria Nowak - ZS Kępice
Kinga Potomska - SP Świerzno
Kornelia Starzyńska - SP Przechlewo
Julia Świątek Brzezińska - SP Lipnica

Kat. III
Julia Adamska - ZS Parchowo
Patrycja Biernacka - Gimnazjum Kępice
Zuzanna Błaszkowska - ZS Parchowo
Kamil Depka Prądzyński - Gimnazjum Borowy Młyn
Kinga Dykier - Publiczne Gimnazjum Przechlewo
Kamila Garus - Publiczne Gimnazjum Przechlewo
Monika Ginter - Publiczne Gimnazjum Przechlewo
Zuzanna Gliszczyńska - ZS Lipnica
Julia Jażdżewska - ZS Parchowo
Michał Koziarek - Gimnazjum Kępice
Maria Krzemińska - Świetlica Świerzenko
Danuta Kurkowska - ZS Półczno
Karolina Mazella - Gimnazjum Miastko
Martyna Molska - ZS Półczno
Aleksandra Wolska - Świetlica Świerzenko