Kolorowe lato w parku

2021-06-28 06:45:25   Janusz Gawroński

Serdecznie zapraszamy do parku miejskiego na festyn z cyklu "Kolorowe lato".
W najbliższą sobotę, 3 lipca 2021 r., początek o godz.14:00.
Kiermasz letnich smaków przygotowany przez animatorów ze świetlic wiejskich gminy Miastko.
Akcja artystyczna "Park pełen grzybów" - pomalujemy i zasadzimy grzybki w parku.
Koncert dzieci i młodzieży z Klubu Piosenki MGOK Miastko
oraz na zakończenie koncert Szymona Pejskiego z zespołem zatytułowany "Piosenki o miłości".
Szymon Pejski Jest multiinstrumentalistą i czarodziejem melodii, gra i śpiewa od najmłodszych lat. We wrześniu 2017 roku dał się poznać szerszej publiczności podczas koncertu „Debiuty” na Festiwalu w Opolu. Wszystko kręci się wokół muzyki, która jest jego paliwem, Kim jestem?
Muzyka jest moją pasją od najmłodszych lat. Jestem wokalistą i multiinstrumentalistą. Moje piosenki nagrywam sam od początku - gram w nich na wszystkich instrumentach, nagrywam wszystkie wokale. W ten sposób każda ścieżka wychodzi prosto z mojego serca - tak, jak ją czuję. Śpiewam o życiu, o miłości, o tym, co obserwuje.
Szymonowi będą towarzyszyć muzycy: Łukasz Gorczyca - gitara basowa, Bogdan Topolski - gitara i Tomek Dominik - perkusja.
Program imprezy:
g.14:00 - Kiermasz letnich smaków i akcja artystyczna "Park pełen grzybów"
g.16:00 - Koncert "Piosenka jest dobra na wszystko" - wystąpią dzieci i młodzież z Klubu Piosenki MGOK Miastko
g.17:00 - Koncert Szymona Pejskiego "Piosenki o miłości"
Zapraszamy i życzymy miłego popołudnia w parku.