Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

3 listopada w kinie

2021-10-19 17:35:48   Janusz Gawroński


g.15:45
Psi patrol: Film
Paw Patrol: The Movie, Reż. Cal Brunker, Prod. Kanada/USA 2021, 88 min
Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu "Psi patrol". To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.
g.17:20
Nie czas umierać
No Time to Die, Reż. Cary Joji Fukunaga, Wyk.:  Daniel Craig, Lea Seydoux, Rami Malek, Lashana Lynch, Ralph Fiennes, Prod. USA/Wielka Brytania 2021, 163 min
James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.
g.20:15
Furioza
Reż. Cyprian T. Olencki, Wyk. Mateusz Banasiuk, Weronika Książkiewicz, Mateusz Damięcki, Łukasz Simlat, Wojciech Zieliński, Prod. Polska 2021, 134 min
„Furioza” to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po dwóch stronach barykady i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z określonymi zasadami.