Plażówka w Miłocicach

2020-08-01 23:23:04   Janusz Gawroński

Na boisku wiejskim w Miłocicach, 1 sierpnia - sobota, odbył się doroczny turniej piłki plażowej świetlic wiejskich. Do turnieju przystąpiło osiem świetlic: Chlebowo, Kamnica, Miłocice, Piaszczyna, Słosinko, Świerzenko, Trzcinno i Wałdowo. Zawody rozegrano systemem brazylijskim.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce Trzcinno,
2 miejsce Miłocice,
3 miejsce Świerzenko,
4 miejsce Wałdowo,
5 miejsce Piaszczyna,
6 miejsce Chlebowo,
7 miejsce Kamnica,
8 miejsce Słosinko.
Laureaci nagrodzeni zostali pucharami, dyplomami i gratyfikacjami finansowymi na zakup potrzebnych materiałów do pracy świetlicy.
Turniej był drugą imprezą w ramach Grand Prix Lata 2020. Klasyfikacja po dwóch turniejach przedstawia się następująco:
1 miejsce Trzcinno 16 pkt.
2 miejsce Miłocice 12 pkt.
3 miejsce Świerzenko 9,5 pkt.
4 miejsce Chlebowo 9 pkt.
5 miejsce Słosinko 8 pkt.
6 miejsce Piaszczyna 7,5 pkt.
7 miejsce Wałdowo 7 pkt.
8 miejsce Kamnica 3 pkt.
Serdeczne podziękowania dla animatorek z Miłocic i Kamnicy: paniom Wiolecie Zalas i Annie Żmidzińskiej, za bardzo dobre przygotowanie turnieju pod względem organizacyjnym i merytorycznym.
Wielkie dzięki pani Julii Nakoniecznej, głównemu sędziemu zawodów oraz animatorkom paniom Katarzynie Bielawa i Monice Bilickiej za pomoc w prowadzeniu zawodów.
Dziękujemy także sołtysom wsi Kamnica i Miłocice pani Weronice Gajewskiej i panu Andrzejowi Kuśmierkowi za wsparcie turnieju.
Turniej odbywał się w szczególnym dniu, dlatego też uczestnicy uczcili pamięć Bohaterów Powstania Warszawskiego chwilą ciszy i symbolicznymi syrenami oraz piosenką "Warszawskie dzieci".
Za wsparcie akcji letniej serdecznie dziękujemy Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miastku