Julia z brązem

2020-07-10 10:31:16   Janusz Gawroński

Sukces Julki w Japonii
THE 50 INTERNATIONAL CHILDREN’S ART CONTEST to nazwa międzynarodowego konkursu plastycznego odbywającego się w Japonii.
Jak informują organizatorzy w tegorocznej edycji konkursu nadesłano 14319 prac z całego świata i aż 2995 z Polski.
Głównymi organizatorami są : Biiku Bunka Kyokai i Ministerstwo Spraw Zagranicznych Japonii. Celem konkursu jest budowanie zrozumienia między dziećmi z całego świata , pogłębienie komunikacji w sposób wykraczający poza ograniczenia rasowe, językowe i kulturowe… Młodzi autorzy przedstawili swój świat . Wśród nagrodzonych prac znalazła się praca Julii Wiśniewskiej pt. „AFTERNOON AT HOME”. Jury przyznało Julce brązowy medal i jest to już kolejny sukces ośmioletniej artystki, uczestniczki zajęć sekcji plastycznej prowadzonej przez panią Marzannę w MGOK Miastko. G R A T U L U J E M Y.