Teatr dla dzieci

2020-07-10 10:47:29   Janusz Gawroński

Teatr dla dzieci "Legenda o bursztynie". Hen, w głębinie Morza Bałtyckiego, w cudownym, bursztynowym pałacu mieszka młodziutka królewna, przepiękna rusałka o imieniu Jurata. Słynie nie tylko z urody, ale i z dobrego serca . Pewnego dnia Jurata zakochuje się ze wzajemnością w prostym rybaku Tosiu, wzbudzając gniew swojego ojca - potężnego władcy sztormów. Czy miłość zwycięży strach . Na to pytanie odpowie nam baśniowa adaptacja , jednej z najpiękniejszych bałtyckich legend. Przedstawienie przenosi najmłodszych w podwodne głębiny , ukazując jakie bezcenne skarby kryje nasze polskie morze.
Zapraszamy 15 lipca do sali MGOK Miastko o godz.13:00 i o godz.15:00 do sali świetlicy wiejskiej w Trzcinnie.