Kolorowe lato, vol.1 - jachty, żaglówki, koncert.

2022-07-03 06:17:24     Janusz Gawroński

Dzisiejsza (2 lipca 2022, niedziela), wspaniała zabawa w parku, gdzie swoje ambicje artystyczne realizowały dzieci, a dzielnie im w tym pomagali ich rodzice.
Namalowaliście wspaniałe żaglówki, jachty i inne pływające obiekty. Dzięki PSB Mrówka, Państwu Dorocie i Waldemarowi Świąder (a także ich córce) mogliśmy kolejny raz spędzić w piknikowej atmosferze tak cenny wspólny czas.
Dziękujemy młodym artystom z Klubu Piosenki: Julce Sypioł, Zuzi Macieszy, Dominice Kriger, Milenie Siwickiej i Martynie Kalinowskiej Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni.
Serdecznie dziękuję naszemu sponsorowi - PSB Mrówka w Miastku oraz pani Marzannie Kowalczyk i pani Marzannie Hasulak.
Wielkie dzięki naszym animatorkom paniom Bożenie Pontus i Teresie Stadnik.
Za techniczne rzeczy odpowiadał pan Jerzy Szabla, a dzielnie sprzedawała popcorn pani Bożena Szabla.
Do następnego razu, jeszcze w lipcu.
Niech wena będzie z Wami!
Zobacz zdjęcia z imprezy url

Tagi: kultura   Wyświetleń: 103

Bannery